Naše produkty

Krása přírodních materiálů

Přirodní materiály jako jsou dřevo a kámen vytvářejí z interiéru vždy jedinečný prostor. Tyto materiály jsou vždy první volbou. Využitím dřevěného masivu nebo dýhovaného povrchu získáváte neopakovatelnou strukturu a povrch. Pro náš nábytek používáme nepřeberné množství rozličně strukturovaných dýh v mnoha barevnostních odstínech. V kombinaci s kvalitními povrchovými laky lze navrhnout dřevěný povrch tak, aby vytvořil nejen zajímavý interiér sám o sobě, ale i skutečný domov.

Povrchy s vysokým leskem

Exklusivní lesklé povrchy nabízí kombinaci prémiového vzhledu a jednoduché údržby. Někdy jsou tyto povrchy nazývány také jako klavírní laky. Naše technologie nanášení jednotlivých vrstev poskytuje vysokou pevnost a pružnost výsledné povrchové úpravy. Navíc s možností volby jakéhokoliv barevného odstínu. Díky stříkanému vícevrstvému laku získáte perfektní povrch, který bude ozdobou Vaší kuchyně, jidelny či pokoje. Vyjímečnost finální úpravy povrchu zvláště vynikne na oblých a zakulacených tvarech nábytku.

Individualita na míru

Nenabízíme unifikované řešení, které koupíte v krabici a doma si je jako kutilové sestavujete pomocí šroubováku a kladiva. Poskytujeme profesionální přístup, individuální řešení ve spolupráci se zkušenými architekty. Nášim cílem je nabídnout nejen interiérový nábytek na míru, ale také individuální přístup a řešení vzhledem k funkčnosti a potřebám investora. Jsme partnerem, který poskytuje maximální servis a zajišťuje kompletní dodávku interiérů. Samozřejmostí je i poprodejní péče, kterou poskytujeme a rádi nabízíme našim zákazníkům.

Kvalita v detailu

Kvalitu můžeme vidět a posuzovat z mnoha hledisek. Každý ji možná vnímáne v něčem jiném. Tam kde je prověřena v nejvyšší míře je způsob a provedení detailu. Zkusme si uvézt několik příkladů. Jak je provedena hrana zásuvky? Jak čistě je provedeno zapuštění nerezového dřezu do kamenné desky? Má použitá dýha stejnoměrnou strukturu, bez viditelných vad? Fungují použité mechanismy spolehlivě a bez vůlí? Na všechny tyto otázky umíme odpověď.  Víme, co to znamená kvalita.

Estetika a funkčnost

Co je důležitější, estetika nebo funkčnost. Co bylo dříve, vajíčko nebo slepice? Každý znás upřednostňuje něco jiného. My se snažíme nepřehlížet ani jednu kvalitativní rovinu řešení interiéru. Ano, neřešíme výrobu postele, ale celého prostoru kde odpočíváte. Neřešíme výrobu kuchyňské linky, ale prostor setkávání a klidu, kde se tvoří kulinářské zázraky.  Tento přístup zajišťuje nejen to, že pracujeme s funkčností a prostorem, ale také s emocemi, designem, barvou a estetikou.

časopis Můj dům
číslo: 2/2016
” Kuchyň na míru vyrobila firma Sokol Interiéry z Vamberka. Šedá barva proniká z exteriéru do interiéru – objevuje se na okenních rámech, dveřích, soklech podlahy i na nábytku a podílí se na příjemné uklidňující atmosféře. Součástí realizace je rohové, velkoformátové akvárium, které tvoří kompaktní celek s kuchyňskou linkou. “

O nás

Pracujeme se všemi materiály – s masivem, stříkanou MDF s vysokým leskem, dýhovanými materiály, biodeskami nebo laminy. Používáme moderního technologického vybavení, CNC centra a automatizace. Jsme inovátory v oboru a snažíme se sledovat trendy. Pravidelně navštěvujeme nejdůležitější veletrhy a výstavy v Evropě. Nejsme výrobci sériových typů, ale nabízíme jedinečné individuální interiéry na míru. S námi získáte možnost sjednotit Váš styl stejným materiálem použitým na jednotlivé interiérové prvky či zvolit různorodost materiálu zcela podle Vašeho vkusu, přání či možností. A to vše kvalitním a promyšleným způsobem.

Kontakt

Zakázková výroba kuchyňských linek a interiérů Richard Sokol Jana Palacha 1152 530 02 Pardubice +420 777 788 779