Designéři

ing.arch.Martina Šotolová

ing.arch.Martina Šotolová

autorizovaný architekt *1967, Pardubice

Profil

Martina  je architektka s mnoha úspěšnými realizacemi. V jejím portfoliu najdeme stavby celého spektra architektury včetně řešení interiérů budov a designových návrhů. Především jde o komerční budovy, bytové domy, církevní stavby, hotely, luxusní vily a rodinné domy. Jejími klienty se stali významní sportovci, herci, politici a podnikatelé. Získala řadu ocenění za studie rodinných domů.

Ocenění

Časopis Můj dům ocenil v průběhu několika let její studie rodinných domů, kde působila jako autorka (v jednom případě jako spoluautorka), titulem "Dům roku". Získala celkem 2x 1.místo, 1x 2.místo a 1x 3.místo v hodnocení tohoto prestižního časopisu. Rovněž konkurenční časopis "Dům a zahrada" zařadil další její rodinný dům mezi TOP 10.

V architektonické soutěži pořádané Nadací pro rozvoj architektury a stavitelství byla její rekontrukce čp.66, Švýcárna - Slatiňany nominována na stavbu roku 2013.

V celonárodní soutěži ŽENA REGIONU určené všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, se v roce 2015 umístila v Pardubickém kraji na skvělém 2.místě.

Idea

" Bez individuálního přístupu k řešení, které musí přinést nejen krásu, luxus a přání investora, ale také funkcionalitu a pohodlí, lze obtížně dosáhnout dokonalosti. "