Každá kuchyně od naší firmy je originál vytvořený důsledně na základě požadavků a představ zákazníka za podpory a konzultace designéra nebo architekta.

Kontakt

[ kuchyně ]

Objevte s námi ty nejlepší chutě

Máme recept na spokojenost naších zákazníků.

Kuchyně, které nejen skvěle vypadají, ale i fungují

Kvalitu můžeme vidět a posuzovat z mnoha hledisek. Každý ji možná vnímáne v něčem jiném. Tam kde je prověřena v nejvyšší míře je způsob a provedení detailu. Zkusme si uvézt několik příkladů. Jak je provedena hrana zásuvky? Jak čistě je provedeno zapuštění nerezového dřezu do kamenné desky? Má použitá dýha stejnoměrnou strukturu, bez viditelných vad? Fungují použité mechanismy spolehlivě a bez vůlí? Na všechny tyto otázky umíme odpověď.  Víme, co to znamená kvalita.

Smysl pro detail

Dokonalost je pro nás jediným možným výsledkem.

Individuální projekt

Každý projekt řešíme individuálně. Rádi s Vámi vymyslíme kuchyň dle vašich představ.

Povrchy s vysokým leskem

Exklusivní lesklé povrchy nabízí kombinaci prémiového vzhledu a jednoduché údržby. Někdy jsou tyto povrchy nazývány také jako klavírní laky. Naše technologie nanášení jednotlivých vrstev poskytuje vysokou pevnost a pružnost výsledné povrchové úpravy. Navíc s možností volby jakéhokoliv barevného odstínu. Díky stříkanému vícevrstvému laku získáte perfektní povrch, který bude ozdobou Vaší kuchyně, jidelny či pokoje. Vyjímečnost finální úpravy povrchu zvláště vynikne na oblých a zakulacených tvarech nábytku.

Spotřebiče

Kuchyň bez spotřebičů je jako tělo bez orgánů. Proto se staráme i o to, abyste ve své kuchyni měli vše podle vašich představ. Zkonzultujeme tedy výběr spotřebičů a připravíme Vám cenovou nabídku na míru.

Doplňky ke kuchyňským
linkám

Kuchyní to nekončí. Rádi Vám společně s novou kuchyní pomůžeme s výběrem doplňků a vybavení. Nechte se inspirovat fotogalerií níže. Fantazii se meze nekladou, jistě společně vymyslíme to nejlepší řešení.

Doplňky ke kuchyňské lince